Oferta

Nasza firma...

Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży budowlanej w regionie w zakresie sprzedaży stolarki otworowej wraz z fachową i kompleksową usługą montażową. Ponad 10-letnie doświadczenie, znakomita znajomości branży i kontakty z najlepszymi producentami pozwoliły tak zbudować ofertę, aby opierała się ona na najwyższej jakości produktach z każdej „półki” cenowej.

więcej

SALAMANDER, BRUGMANN

 

Okna z fabryki ALSECCO z Nysy

SALAMANDER

SL1

Salamander 1 to profil 5 komorowy o głębokości ramy i srzydła 76mm z możliwością zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku przenikania ciepła U=0,5.
Jest to profil okienny, który pozwala zaspokoić wszystkie wymogi użytkowe i wizualne każdego z nas. Jego prosta, zlicowana powierzchnia umożliwia nie tylko łatwe utrzymanie czystości, ale też wpływa na długotrwałe użytkowanie okien. Innowacyjna budowa profila oraz zastosowanie odpowiedniego wzmocnienia stalowego zapewnia doskonałe funkcjonowanie okien oraz ich stabilność.

SL2

Salamander 2 to profil 5 komorowy o głębokości ramy 76mm i srzydła 82mm z możliwością zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku przenikania ciepła U=0,5.
To doskonały wybór dla wszystkich, którzy umieją docenić elegancję i komfort. Atrakcyjny, zaokrąglony profil jest miły dla oka oraz nadaje pomieszczeniu przytulności

SL3

Salamander 3 to nowoczesny i atrakcyjny wizualnie 7-komorowy system okien o wspaniałych właściwościach izolacyjnych i szerokości zabudowy 76mm. Posiada jeden z najlepszych na rynku współczynników izolacyjności termicznej Uf=1,2 W/m2K przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych.

bE4

BluEvolution 4 - niemiecka perfekcja. To najnowocześniejszy profil na rynku, a zarazem profil charakteryzujący się optymalną szerokością ramy i skrzydła 92mm, co przy zastosowaniu pakietu 3-szybowego o współczynniku przenikania ciepła U=0,5 zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz najwyższą efektywność energetyczną. Zastosowanie trzeciej uszczelki (tak zwanej środkowej usczelki) dodatkowo polepsza walory akustyczne i termiczne okna.

bE5

BluEvolution 5 - niemiecka perfekcja. Jest on nawiązaniem do bE4 posiadajacym zaokrąglone skrzydło o szerokości aż 103mm

 

 

 

BRUGMANN

SunLine Prosty / Półokrągły to profil okienny, który idealnie zaspokaja wszystkie wymogi użytkowe i wizualne każdego z nas. Profil ten charakteryzuje się niższą ramą o wysokości 60mm, co umożliwia lepsze doświetlenie pomieszczeń. Prosty, zlicowany profil, nadaje pomieszczeniu klasyczny wygląd. Najnowocześniejsza technologia wykorzystywana podczas tłoczenia 7-komorowego profila, o głębokości zabudowy 73mm oraz 3-komorowe uszczelki oporowe gwarantują doskonałą izolację akustyczną oraz cieplną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EcoLine Prosty / Półokrągły  to profil okienny, który zaspokaja zarówno wszystkie wymogi użytkowe jak i wizualne każdego z nas. Najnowocześniejsza technologia wykorzystywana podczas produkcji 5-komorowego profila, o głębokości zabudowy 73mm oraz 3-komorowe uszczelki oporowe nowej genaracji gwarantują doskonałą izolację akustyczną oraz cieplną. Innowacyjna budowa profila oraz zastosowanie odpowiedniego wzmocnienia stalowego zapewnia doskonałe funkcjonowanie okien oraz ich stabilność. Grubość profila w wysokich parametrach klasy B (kolory w klasie A) są łatwe do utrzymania czystości, a zarazem odporne na szkodliwe wpływy atmosferyczne. Klasyczny, prosty profil, nadaje pomieszczeniu elegancki wygląd.
 

Zdjęcia