Oferta

Nasza firma...

Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży budowlanej w regionie w zakresie sprzedaży stolarki otworowej wraz z fachową i kompleksową usługą montażową. Ponad 15-letnie doświadczenie, znakomita znajomości branży i kontakty z najlepszymi producentami pozwoliły tak zbudować ofertę, aby opierała się ona na najwyższej jakości produktach z każdej „półki” cenowej.

więcej

GEALAN

Gealan z fabryki DOMEL z Łomży

 

Synergic Plus

System o szerokości 74 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. System DOMEL-Synergic Plus to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.
Mocna konstrukcja profili o szerokości 74 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Sześciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Fusion Plus

System o szerokości 83 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili DOMEL-Fusion Plus bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 83 mm.
Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 83 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej.