Oferta

Nasza firma...

Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży budowlanej w regionie w zakresie sprzedaży stolarki otworowej wraz z fachową i kompleksową usługą montażową. Ponad 10-letnie doświadczenie, znakomita znajomości branży i kontakty z najlepszymi producentami pozwoliły tak zbudować ofertę, aby opierała się ona na najwyższej jakości produktach z każdej „półki” cenowej.

więcej

SCHUCO

Od 1997 roku tworzymy z pasją nasze okna w północnej części Wielkopolski w Chodzieży, w miejscu niezwykle urokliwym, otoczonym pięknymi jeziorami oraz lasami pokrywającymi okoliczne wzgórza, w krainie zwanej w wielu przewodnikach turystycznych Szwajcarią Chodzieską.

Rozpoczynając działalność produkcyjną nie wyobrażaliśmy sobie innego kierunku niż oferowanie wysokiej jakości ekologicznych produktów, pozwalających ochronić niezwykłe bogactwo przyrody dla przyszłych pokoleń.

Wybór padł na nowoczesną produkcję stolarki PVC – produkty, które chronią świat naturalny przed nadmiernym, negatywnym wpływem człowieka poprzez ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i znaczącą redukcję zużycia energii. Jednocześnie proces wytwórczy nie eksploatuje naturalnych zasobów chroniąc je przed bezmyślnym i nadmiernym zużyciem.

Od początku stawialiśmy sobie za cel dostarczanie naszym Klientom produktów o najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnych cen.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Schȕco, Winkhaus i Glassolutions oraz wprowadzeniu w 2007 roku własnej marki okien 4 Pory Roku, nasza strategia zapewniła nam sukces rynkowy.

W chwili obecnej jesteśmy czołowym producentem stolarki PVC w Wielkopolsce, współpracujemy z naszymi Partnerami Handlowymi zarówno w Polsce, jak i w Europie.

http://4okna.pl/

 

 

Awilux Polska - oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Na rynku działają od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. 

Z przyjemnością informujemy, że firma Awilux Polska, producent stolarki okienno-drzwiowej, będącej w stałej ofercie naszego salonu, została włączona do programu Schüco Premium Partner. Oznacza to stosowanie przez firmę Awilux najwyższych standardów produkcyjnych, a tym samym dołączenie do grona firm eksperckich w obszarze systemów aluminium i PVC . Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że pracownicy naszego salonu służą Państwu wszelkimi informacjami dotyczącymi okien, drzwi i systemów przesuwnych Awilux. ‹

‹http://www.awilux.pl

 

‹

‹

Firma JEZIERSKI działa nieprzerwanie od 1984 roku, ciesząc się ugruntowaną pozycją i tradycją wysokiej jakości.
Od 1992 roku skupiliśmy się na produkcji markowych okien i drzwi PCV oraz stolarki aluminiowej.

Z dumą zajmujemy pierwsze miejsce wśród polskich producentów okien w segmencie premium, czyli o szerokości skrzydła większej niż 72 mm.

Na sukces pracujemy zespołowo, przywiązując szczególną wagę do innowacyjności i jakości wyrobów. W osiąganiu założonych celów wykorzystujemy skomputeryzowany system zarządzania produkcją oraz wypracowane procedury kontroli.

Zaufane grono poddostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat, podziela nasze bezkompromisowe przywiązanie do jakości. Misja, która nami kieruje, streszcza się w dwóch naczelnych wartościach: satysfakcji Klienta z zakupu oraz zadowolenia na długie lata z użytkowania doskonałego produktu.

http://www.jezierski.com.pl/‹