Oferta

Nasza firma...

Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży budowlanej w regionie w zakresie sprzedaży stolarki otworowej wraz z fachową i kompleksową usługą montażową. Ponad 20-letnie doświadczenie, znakomita znajomości branży i kontakty z najlepszymi producentami pozwoliły tak zbudować ofertę, aby opierała się ona na najwyższej jakości produktach z każdej „półki” cenowej.

więcej

Drzwi zewnętrzne

WIKĘD

Wikęd to producent drzwi zewnętrznych. Założona w 2002 roku firma w ciągu ponad 20 lat działalności, wyróżniona została wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkakrotnie tytułem Gazeli Biznesu. Misją firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałej obsługi i najwyższej jakości produkt. Wikęd oferuje szeroką gamę najwyższej klasy drzwi zewnętrznych, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów Cały czas poszerzamy swój asortyment i obecnie oferujemy pełną gamę drzwi zewnętrznych, metalowych do domu i biura, drzwi zewnętrznych jedno i dwuskrzydłowych, drzwi ognioodpornych do budynków użyteczności publicznej i szkół oraz drzwi wejściowych antywłamaniowych. Firma Wikęd w produkcji wykorzystuje najnowsze technologie i stawia na jakość wykonania z dbałością o każdy detal.

 

MAR-TOM

Firma Martom powstała w roku 1999 i od początku działa w branży drzwiowej. W przypadku firm produkcyjnych doświadczenie odgrywa kluczową rolę. Wieloletnie obserwacje, poprawianie błędów i doskonalenie procesów jest najlepszym gwarantem jakości.

Wyróżniaj się lub zgiń – jest to klucz do rozwoju w erze morderczej konkurencji. Firma Martom opracowała i opatentowała wiele rozwiązań zarówno w zakresie technologii jak i wzornictwa. Ostatnim przykładem jest nowatorska technologia SIMPLE ELEGANCE, drzwi pasywne PASSIVE oraz skonstruowanie nowej ościeżnicy aluminiowej.

Martom produkuje wszystkie komponenty drzwi we własnym zakresie. Firma posiada własną linię do obróbki blach laminowanych, zautomatyzowaną stolarnię, laser do wycinania elementów ze stali oraz sama zespala pakiety szybowe. Firma jest bardzo elastyczna i jest w stanie zapewnić krótkie terminy realizacji. Niższy poziom kosztów pozwala zaproponować również atrakcyjną cenę.

CAL

Firma „CAL” działa od 1986 roku, jest spółką jawną o udziale w 100% polskim. Zatrudnia 120 osób. Produkuje drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne. Przeróbka drewna od dłużycy pozyskanej w Lasach Państwowych poprzez przetarcie, suszenie, klejenie aż po montaż i ostateczne lakierowanie gotowych drzwi pozwala zachować kontrolę na każdym etapie i uzyskać wyrób finalny o wyjątkowej jakości.     Drzwi zewnętrzne sosnowe i dębowe produkowane są zgodnie z normą EN 1434-1:2006. Bogate wzornictwo ok. 40 standardowych wzorów i szeroka paleta kolorów pozwalają zadowolić gusta większości nawet najbardziej wymagających klientów. Uzupełnieniem drzwi są naświetla boczne i górne produkowane na dowolny wymiar od 200 do 600 mm, co pozwala zabudować bardzo niestandardowe otwory w murze. Do większości drzwi szklonych można dobrać witraże.                                                                                                         Drzwi wzmocnione mają 2 klasę odporności na włamanie wg. normy PN-ENV 1267:2006