Aktualności

W ofercie...

Nasze okna znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz budynkach użyteczności publicznej.

więcej

Nasza firma...

Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży budowlanej w regionie w zakresie sprzedaży stolarki otworowej wraz z fachową i kompleksową usługą montażową. Ponad 15-letnie doświadczenie, znakomita znajomości branży i kontakty z najlepszymi producentami pozwoliły tak zbudować ofertę, aby opierała się ona na najwyższej jakości produktach z każdej „półki” cenowej.

więcej

Ambertherm - najcieplejsze okno na rynku

27-11-2013

 

Nowe okno Amberterm jest to prawdziwa rewolucja na rynku okien energooszczędnych.
Okno o współczynniku Uw=0,58 W/m2K produkowane jest w oparciu o system Softline 82 firmy Veka, wzmocnione jest tworzywem Thermo-Stahl i oszklone trzykomorowym pakietem szybowym Ug=0,3.
Dzięki zastosowaniu nowej generacji wzmocnień THERMO – STAHL składającej się z trwale połączonej piany PUR z profilem stalowym stanowiąc układ quazimonolityczny w istotny sposób został zmniejszony współczynnik przenikania ciepła dla profilu Uf= 1,2 W/m2K.
Okna dzięki wzmocnieniom THERMO-STAHL i zastosowaniu specjalnych wkładek podszybowych oraz pakietu trzyszybowego uzyskały poprawę izolacyjności termicznej aż o 40% w porównaniu do standardowych rozwiązań, a wypełnienie komory profilu wzmocnieniem THERMO-STAHL pozwoliło na poprawę izolacyjności akustycznej i poprawę wytrzymałości okien. Warto nadmienić, że jesteśmy obecnie jedynym producentem na rynku, który oferuje ciepłe okna na bazie wysokiej jakości profili renomowanej firmy VEKA razem ze wzmocnieniem Thermo-Stahl .