Firma

Okna

Nasze okna znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz budynkach użyteczności publicznej.

więcej

Drzwi

Przedstawiamy bogaty asortyment drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

więcej

Bramy

W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości bramy garażowe i przemysłowe, kraty rolowane oraz rolety zewnętrzne.

więcej

O firmie

Rozpoczęliśmy swoją działalność w lipcu 2003r. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jedną z wiodących firm w branży budowlanej w regionie. Nasza działalność opiera się na sprzedaży wyrobów z PVC, aluminium i drewna o różnych kształtach i wymiarach oraz szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystko to z fachową i kompleksową usługą montażową.

Jesteśmy laureatem nagrody HIT Regionu 2011   

Jako jedni z pierwszych na rynku zaczęliśmy oferować okna 5 i 6-komorowe o głębokości zabudowy od 70mm do 82mm. Następnie wprowadziliśmy do sprzedaży okna do domów energooszczędnych i pasywnych. Stosowanie okien o niskich współczynnikach przenikania ciepła wiąże się po pierwsze, z dużymi oszczędnościami w okresach grzewczych, ograniczając straty ciepła i zużycie energii, a po drugie, poprawia komfort użytkowania w okresach letnich, chroniąc przed nadmiernym przenikaniem promieni słonecznych.

    

Standardowo montujemy okna i drzwi na kotwy lub dyble i piankę poliuretanową. Jednak coraz więcej klientów dzięki naszemu doradztwu decyduje się na montaż warstwowy, który polega na zastosowaniu folii paroszczelnych i paroprzepuszczalnych po to, aby wyeliminować mostki termiczne oraz przewiewy na połączeniu okno-mur.

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klienta odbywała się w sposób profesjonalny. Badanie potrzeb i wymagań klientów pozwala nam na przygotowanie oferty, która spełnia ich oczekiwania i daje im możliwość wyboru. Nasze realizacje można spotkać nie tylko na terenie powiatu tureckiego, ale również w województwach: wielkopolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, zachodnio-pomorskim, dolnośląskim.